05-06-08

ONS AVONTUUR OP "DE KALE BERG"

DEZE SITE IS OPGEMAAKT NAAR AANLEIDING VAN ONZE TRIP NAAR DE MONT VENTOUX.

BILD1357-800

 

15:45 Gepost door Alex Vancauwenbergh | Permalink | Commentaren (1) |  Facebook |

MONT VENTOUX DAG 1

ZATERDAG 24 MEI 06 UUR 'S MORGENS. EINDELIJK NA MAANDEN VOORBEREIDING IS DE DAG AANGEBROKEN DAT WE KUNNEN VERTREKKEN NAAR BEDOIN, WAAR DE REUS, "DE KALE BERG", KORTOM DE MONT VENTOUX ONS OPWACHT. VANAF VANDAAG KAN JE ONZE AVONTUREN, ANGSTEN EN PIJN DIE WE DOORSTAAN HEBBEN OP DEZE SITE NALEZEN. DAARBUITEN VIND JE INFO EN FOTO'S VAN ONZE WIELERTOERISTENCLUB 'T HOEKSKE UIT TIENEN.

ZATERDAGMORGEND 24 MEI 6 UUR VERTREK NAAR DE MONT VENTOUX. IEDEREEN OP POST BEHALVE ANDRE EN ROB DIE AANGEZIEN ZE ENKELE BINNENWEGEN NEMEN AL OM 5 UUR ZIJN VERTROKKEN.

BILD1309-800

16.00 UUR AANKOMST IN BEDOIN WAAR HET ZWAARBEWOLKT, MAAR TOCH EEN 25 GRADEN WARM IS.

P1000405-800

P1000406-800

DE WOLKEN OMHELZEN DE TOP VAN DE BERUCHTE KALE BERG.

BILD1310-800

BILD1312-800

BILD1313-800

TOEGEKOMEN AAN ONS HOTEL "LES FLORANS" TE BEDOIN.

BILD1314-800

BILD1323-800

P1000416-800

DE KAMERS ZIJN SIMPEL MAAR AL WAT WE NODIG HEBBEN IS AANWEZIG...

BILD1316-800

BILD1317-800

BILD1318-800

P1000411-800

ALLES NETJES UITPAKKEN EN OPBERGEN... ZO IS MIJN KAMERGENOOT HERVE NU EENMAAL Cool

BILD1315-800

19.30 UUR. NA HET ONTHAAL, NATUURLIJK HET EERSTE AVONDMAAL.

OP HET MENU: OLIJFSOEP, ZALMPASTEI MET TOMAAT, PEPERS EN KOMKOMMER IN OLIJFOLIE, PASTA MET EEND EN ALS DESSERT, YOUGURT MET FRUIT EN SLAGROOM.

BILD1320-800

BILD1321-800

SOMMIGE MANNEN KONDEN BLIJKBAAR HUN WEDERHELFT NIET MISSEN. OF MOCHTEN ZE ALLEEN NIET MEE MISSCHIEN...? Knipoog

BILD1319-800

GEZELLIG SAMENZIJN TIJDENS ONS EERSTE AVONDMAAL.

BILD1332-800

BILD1333-800

BILD1334-800

ONZE VASTE SERVEUSE... Tong uitstekend

BILD1331-800

PROOST OP EEN ZWARE MAAR TOFFE WEEK.

BILD1330-800

15:43 Gepost door Alex Vancauwenbergh | Permalink | Commentaren (2) |  Facebook |

MONT VENTOUX DAG 2

ZONDAG 25 MEI. ONZE TWEEDE DAG BEGINT NET ZOALS ALLE ANDERE DAGEN OM 7.30 UUR MET EEN "STEVIG" ONTBIJT... HET IS BUITEN ZWAARBEWOLKT EN HET ZIET ER ECHT NIET GOED UIT. EN WAAR WE DAN OOK BANG VOOR WAREN IS OOK UITGEKOMEN. VAN DE 90 KM LANGE RIT HEBBEN WE 80 KM  GIETENDE REGEN MOETEN DOORSTAAN. PRACHTIGE RIT, MAAR VEEL TE NAT.

RITSCHEMA DAG 2

PLAATSWEGNUMMERAFSTANDTOTAALHOOGTE 
  kmkmm
     
BédoinD 97400306
FlassanD 1977433
Villes s/AuzonD 19411346
Gorges de la NesqueD 9422233942
SaultD 943740346
St. Jean de SaulD 51050750
MéthamisD 52070450
Malémort du ComtatD 77676200
MormoironD 14682205
BédoinD 974890306

GORGE DE LA NESQUE, EEN PRACHTIGE COL VAN 15 KM LANG. GEMIDDELD STIJGINGSPERCENTAGE 4,5%

BILD1424-800

BILD1426-800

BILD1427-800

ALEX, HERVE EN ANDRE DIE DE EERSTE DAG AL GOEI BENEN HADDEN EN ALS EERSTE OP DEZE COL BOVEN REDEN

P1000422-800

P1000424-800

BIJ GEBREK AAN ONZE VROUWEN HEBBEN WE NA DEZE UITGEREGENDE DAG ONZE FIETSEN MAAR EEN "BEURT" GEGEVEN... Tong uitstekend

P1000430-800

P1000431-800

P1000432-800

NA DE POETSBEURT EN VOOR HET AVONDETEN MET DE WAGEN DE MONT VENTOUX GAAN VERKENNEN. VOORBIJ CHALET RENARD WAAIT ER EEN ZEER HARDE WIND. WE WETEN NU AL DAT HET BEKLIMMEN VAN DEZE REUS ZWARE KOST ZAL WORDEN.

BILD1352-800

BILD1353-800

DE PLAATS WAAR TOM SIMPSON HET LEVEN LIET....


BILD1356-800

BILD1354-800

BILD1357-800

BILD1358-800

BILD1359-800

19.30 UUR, AVONDETEN

VANDAAG OP HET MENU: ASPERGESOEP, KOUDE VLEESGERECHTEN, MOUSSAKA EN STUK CHOCOLADE-GATEAU.

15:42 Gepost door Alex Vancauwenbergh in Algemeen | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |