05-06-08

MONT VENTOUX DAG 2

ZONDAG 25 MEI. ONZE TWEEDE DAG BEGINT NET ZOALS ALLE ANDERE DAGEN OM 7.30 UUR MET EEN "STEVIG" ONTBIJT... HET IS BUITEN ZWAARBEWOLKT EN HET ZIET ER ECHT NIET GOED UIT. EN WAAR WE DAN OOK BANG VOOR WAREN IS OOK UITGEKOMEN. VAN DE 90 KM LANGE RIT HEBBEN WE 80 KM  GIETENDE REGEN MOETEN DOORSTAAN. PRACHTIGE RIT, MAAR VEEL TE NAT.

RITSCHEMA DAG 2

PLAATSWEGNUMMERAFSTANDTOTAALHOOGTE 
  kmkmm
     
BédoinD 97400306
FlassanD 1977433
Villes s/AuzonD 19411346
Gorges de la NesqueD 9422233942
SaultD 943740346
St. Jean de SaulD 51050750
MéthamisD 52070450
Malémort du ComtatD 77676200
MormoironD 14682205
BédoinD 974890306

GORGE DE LA NESQUE, EEN PRACHTIGE COL VAN 15 KM LANG. GEMIDDELD STIJGINGSPERCENTAGE 4,5%

BILD1424-800

BILD1426-800

BILD1427-800

ALEX, HERVE EN ANDRE DIE DE EERSTE DAG AL GOEI BENEN HADDEN EN ALS EERSTE OP DEZE COL BOVEN REDEN

P1000422-800

P1000424-800

BIJ GEBREK AAN ONZE VROUWEN HEBBEN WE NA DEZE UITGEREGENDE DAG ONZE FIETSEN MAAR EEN "BEURT" GEGEVEN... Tong uitstekend

P1000430-800

P1000431-800

P1000432-800

NA DE POETSBEURT EN VOOR HET AVONDETEN MET DE WAGEN DE MONT VENTOUX GAAN VERKENNEN. VOORBIJ CHALET RENARD WAAIT ER EEN ZEER HARDE WIND. WE WETEN NU AL DAT HET BEKLIMMEN VAN DEZE REUS ZWARE KOST ZAL WORDEN.

BILD1352-800

BILD1353-800

DE PLAATS WAAR TOM SIMPSON HET LEVEN LIET....


BILD1356-800

BILD1354-800

BILD1357-800

BILD1358-800

BILD1359-800

19.30 UUR, AVONDETEN

VANDAAG OP HET MENU: ASPERGESOEP, KOUDE VLEESGERECHTEN, MOUSSAKA EN STUK CHOCOLADE-GATEAU.

15:42 Gepost door Alex Vancauwenbergh in Algemeen | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

De commentaren zijn gesloten.